Lehátkové leháro

9. 8. 2017 Tipy

Gauč, otoman aj vaky na sedenie má dnes vo firme skoro každý. Ale také lehátka, kde si človek chvíľku môže hovieť, natiahnuť sa po obede alebo napríklad štýlovo ukázať brand klientom, to sa len tak nevidí. Takže prečo neudávať štýl a nepatriť k tým, ktorí vlastnia lehátka na leháro majú?

Pekne SLOVENSKY

Keďže nie všetci naši kolegovia sú krehotinky a ich pivné pupky by asi neuniesol umelohmotný výrobok z Číny, tak sme sa rozhodli vyrábať lehátka českej kvality, ktorá nejaký ten nápor vydrží. Naše lehátka sú po istých skúsenostiach (ne nebudeme menovať kolegu Pepu, ktorého by pred jeho chudnúcim obdobím len tak nejaký plast neuniesol) vyrobené z masívnej drevenej konštrukcie z borovice bezsukej. Takže nie sú na ozdobu, ale naozaj sa na nich môže sedieť.

A keď už máme vytunovanú ich konštrukciu, tak sme si povedali, že by bola škoda, keby sme nedotiahli do dokonalosti celkový vzhľad a kvalitu, takže ani látka, na ktorú budete pokladať vaše ctené pozadie, niečo vydrží, je príjemná a dobre vyzerá. Navyše má tú výhodu, že sa dá pomocou sublimácie brandovať plnofarebne, takže môžete mať lehátka úplne podľa vášho želania!

 

PARŤÁCI DO KANCLU AJ NA KAŽDÚ AKCIU

Kto má v práci ten luxus a pýši sa teraskou,  alebo dokonca záhradkou, tak mu za dodanie lehátok zamestnancami odtrhnú ruky. Kto taký luxus nemá, nech nezúfa, lehátka ide využiť aj vo vnútri na také to poobedné posedenie pri káve … Avšak, že s notebookom a makáme!

Títo parťáci navyše urobia veľkú parádu na každej vašej akcii, či už chystáte večierok pre klientov, grilovačku pre kolegov alebo promo akciu na nový produkt.

V LETE I ZIME

Človek si zvyčajne ležadlo predstaví Pri vode na slniečku a s drinkom v ruke, ale vďaka nášmu nedobytnému materiálu sú naše lehátka ideálne na letné i zimné akcie. Takže ak si myslíte, že sezóne, kedy sa dali využiť, už odzvonilo, tak opak je pravdou. Nie je nad to si dať drink pri zjazdovke a sadnúť si miesto do snehu pohodlne do lehátka.

 

DARUJTE POŽIČIAVAJTE A PROMUJTE

Ste často partnermi akcií, sponzorov, alebo sa podieľate charitatívne na nejakých projektoch? Skúste tento rok okrem ROLLUP aj inú formu reklamy a pošlite do sveta svoju vlastnú chill leháro zónu s obrandovanými lehátkami. Či už sa jedná o akciu pre deti alebo dospelých stavte sa, že si svoje miesto nájdu všade.

PS: Sedieť je vždy pohodlnejšie než stáť. No nie?

 • 20 rokov skúseností

  20 rokov skúseností

  Nie sme žiadni nováčikovia

 • Showroom v Bratislave

  Showroom v Bratislave

  Príďte sa pozrieť na našej práci

 • Sme rýchli v dodaní

  Sme rýchli v dodaní

  Máme vlastné stroje a výrobu

 • Zákazková výroba

  Zákazková výroba

  Zákazkový textil je našu pýchou

 • Svetová výroba

  Svetová výroba

  Iba preverenie dodávatelia

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavajte sa za nami osobne

Certifikácia spoločnosti

Záleží nám na tom s kým spolupracujeme. Preto sme držiteľmi veľkého množstva certifikáciou.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - pefc Certifikát - sreepur