5 najlepších scenárov klasických brandových technológií

23. 10. 2019 Tipy

 

Každý, kto chce efektívne obchodovať, vie, že čas sú peniaze. Ušetríme vám teda pár pomyselných korún a taktiež sa vyhnete dlhosiahlym popisom termínov, ktoré by vás nudili. Prinášame všetko, čo ste chceli vedieť o najobľúbenejších brandových technológiách a nevedeli ste, koho sa spýtať. V kocke. Žiadne zdržovanie. Či ste šetrílek alebo chcete vyčnievať niečím extra, pohodlne sa usaďte – ideme na to!

Kto šetrí, má za tri

Nechcete šliapnuť vedľa s výberom potlače na promo akciu a požadujete trvanlivú kvalitu za dostupnú cenu? Vsaďte teda na tradíciu sieťotlače. Je vhodná napríklad na rôzne reklamné predmety i textil, od trička po obrus. Výhodou sieťotlače je, že po počiatočných nákladoch na paletu pre jednu farbu, už výroba ide ako po masle. Odporučili by sme ju napríklad pri zákazke na 50 tričiek, pričom sa pri dvoch až troch prenesených farbách nemusíte báť ceny.

Prenesieme to aj na vás

Neunikne vašej pozornosti. Reč je o transfere, ktorý sa používa tam, kde nemôžeme preniesť sieťotlač. Siahli by sme po ňom napríklad pri rozdávačkách letných kufríkov, kľúčeniek či nákupných tašiek, pretože si s aplikáciou firemného loga hravo poradí a bonus je, že vám obdarovaní budú robiť reklamu na každom kroku. Je možné použiť i tzv. nažehľovačky, ktoré sa pri 180 stupňoch nažehlia ako nálepka. Túto metódu by sme radili v prípade, že ste na teambuilding nakúpili trucker šiltovky s polyesterovou čelnou stranou.

Pre tímových hráčov

Po plottere siahne ten, kto sa chystá na ihrisko. Táto výrezová technológia je ideálny variant pre malé náklady. Chcete nechať očíslovať dresy na futbalový zápas alebo potrebujete doplniť na tričko mená kolegov? Nie je problém, radi vám s tvorbou designu podáme pomocnú ruku. Plotter vás nesklame ani pri voľbe jednofarebného loga na vymakanú soft-shell bundu pri príležitosti súťaže o ceny či na podporu predaja športového textilu s originálnou potlačou.

Keď nechcete riskovať

Digitálna tlač umožňuje veľmi detailné vzory, a to aj pri zákazke od jedného kusu, čo oceníte keď budete chcieť dať spolupracovníkom na výber, v čom budú reprezentovať vašu spoločnosť na tohtoročnom veľtrhu či vianočnom večierku. Grafici s chuťou pripravia vizuál podľa priania klienta, od jednoduchého nápisu až po vyšperkovanú fotku. Prípravy nezaberú príliš veľa času a motívy je možné za priaznivú cenu aplikovať tiež cez švy, zipsy, vrecká, čo je ďalšia výhoda tejto metódy. Ide tak ľahko vďaka kontrolnej tlači pred výrobou celej várky zistiť, či sa náš kreatívny um stretol s vašou predstavou. Limity digitálu sú posunuté tak vysoko, že si vyberie aj veľmi náročný zákazník.

Univerzálna trefa do čierneho

Nájsť nápaditý darček pre vašich klientov, poprípade kolegyne, už nebude nikdy problém. Prajete si pestrofarebnú saténovú elegantnú šatku s monogramom? Vaše prianie je našou výzvou. V prípade, že by ste si priali niečo viac praktického ako je deka, dres, osuška a mnoho ďalšieho, ani to nebude krok vedľa. Často je tiež používaný pri celoplošných potlačiach vlajok alebo šálov, takže sa trafíte do vkusu aj skalným fanúšikom najrôznejších športov. Vďaka sublimácii je možné potlačiť prakticky čokoľvek. Jediné, na čo sa musí dbať, je materiál, ten by mal byť z väčšej časti syntetický.