Merch

S nami zhodnotíte svoju značku!

Odpovězte si na 3 otázky:

V odbore merche sa pohybujeme cez 20 rokov. Náš skúsený produkčný tím zaistí kompletné riešenie pre to, aby ste konečne nechali svoju značku zarábať. Povedzte nám svoju predstavu a zvyšok nechajte na nás. Na tvorbe produktov môžeme zaistiť spoluprácu so skúsenými dizajnérmi, ktorí zaistia ten správny “fashion feeling”. Vymyslíme produkty, vyrobíme vzorky a po schválení sa už o nič nestaráte. Pokiaľ budete chcieť, zaistíme predaj, logistiku i následný servis.

Pre koho je vhodný merch?

Odpovedzte si na 3 otázky:

  • 1/ Som jednotlivec alebo firma?
  • 2/ Aký veľký mám vplyv ako influencer/značka (firma)?
  • 3/ Ako a kde budete predávať svoje produkty?

Chcete sa o merchi dozvedieť viac?

Napíšte nám niečo o vašej značke a my sa ozveme

Chcem merch

Neviete, čo konkrétne chcete?

Ak nemáte jasno, čo presne potrebujete, náš sprievodca Vám pomôže.

Poďme KROK ZA KROKOM

Ako ste odpovedali?

Prvá odpoveď je čisto informatívna, dnes už na merchi zarábajú ako obrovské korporácie (Coca Cola), tak aj blogeri, ktorí píšu o psoch. Takže ide to oboma spôsobmi.

Druhá odpoveď je zásadná. Skúste si urobiť pár jednoduchých výpočtov. Teoreticky máte 100 verných fanúšikov. Urobíte tričko s vašou značkou, 30 z nich povie, že sa im tričko páči, 10 z nich povie, že by si ho objednalo, 5 z nich to urobí a 1 z nich dokončí objednávku. Počítajte, že 1% vašich fanúšikov vykoná nákup. Následne odčítajte z produktu náklady a spočítajte, čo vám zostane. Odporúčame fanúšikovskú základňu obsahujúcu minimálne 30 000 až 50 000 fanúšikov.

Tretia odpoveď už taká zásadná nie je. Pokiaľ máte kde predávať, tak super. My vyrobíme, vy predávate. Ak nemáte… tak s tým môžeme pomôcť aj my.

Prepojenie s TRIKA.cz

Značka TRIKA.cz (naša sesterská firma) dlhodobo spolupracuje so zaujímavými značkami alebo influenzormi. Kompletne sme zaisťovali merch pre ViralBrothers, najväčší český YouTube kanál. Prostredníctvom našej materskej agentúry obstarávame jedno z najvýznamnejších hudobných vydavateľstiev. Vyrábali sme merch slovenskej značke, ktorá rozbila internet. Okolo a okolo má naše produkčné oddelenie za sebou viac ako 40 000 zákaziek. Preto hľadáme niekoho, kto by chcel svoju značku odlíšiť a ukázať, že chce robiť kvalitné produkty. Pokiaľ niekoho takého nájdeme, môžeme sa dohodnúť na tom, že sa stane súčasťou e-shopu TRIKA.cz. Získa tým propagáciu na zavedenom e-shope, voľné ruky pre svoju tvorbu a príjem finančných prostriedkov.

Merch na dobrú vec

S našou sesterskou firmou sme v roku 2021 prišli aj s projektom Merch na dobrú vec. Týmto projektom podporujeme neziskovky, nadácie alebo napríklad jednotlivcov, ktorí potrebujú získať financie. Model je veľmi podobný ako pri komerčných projektoch, takže pomôžeme s výrobou a dizajnom produktov, e-shopom a aj samotnou logistikou. Navyše spolupracujeme s infulencermi a agentúrami, ktoré dokážu pomôcť s propagáciou. V prípade záujmu sa nám ozvite.

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Skúsenosti našich klientov