Zákazková výroba 3D predmetov

Pre tých, ktorí nejdú s davom

Čo si predstaviť pod zákazkovou výrobou problém asi nie je, ale tou hlavnou otázkou je, prečo zákazkovú výrobu vôbec riešiť. A odpoveď? Originalita. Každý, kto nechce na trhu zapadnúť ako šedá myš cíti, že najlepším spôsobom prezentácie svojho brandu je niečo nové, neotrepaná, zaujímavé – to čo vystihne pravú podstatu a dušu danej firmy. Samozrejme sa to jednoducho hovorí a veľmi ťažko prevedie. Každý chce byť ako Apple, ale skutočne málo firiem vie ako na to. V našom odbore táto veľmi náročná úloha padá na markeťákov a nákupcov. Našim cieľom je im dodávať podporu – každý deň sme v kontakte s novinkami, trendami a rôznymi šialenosťami. Preto sa nami nechajte inšpirovať či už ide o obrandované pero, desiatové boxy alebo lehátka na festival. Fantázií sa medze naozaj nekladú.

  • 1/ Ujasnenie myšlienky a výber zákazkového predmetu dizajnu
  • 2/ Vytvoríme vzorky a doladíme vzhľad finálneho produktu
  • 3/ Samotná výroba
  • 4/ Zákazkový produkt je vhodné opatriť certifikáciou, ale nebojte, my sme na to profíci

Máte záujem o cenu?

Vyplňte, čo konkrétne požadujete a my sa vám ozveme s cenou

Chcem cenu

Neviete čo konkrétne chcete?

Ak nemáte jasno v tom, čo potrebujete, tak si spustite nášho sprievodcu

Poďme KROK ZA KROKOM

Nenechajte sa obmedzovať

Keď katalóg nestačí

Za skoro 20 rokov v odbore samozrejme vieme, že novinky a trháky tu sú pre všetkých. Určité percento klientov chce najnovšie pecky, ale nakoniec skončí u odskúšané kvality. Prečo vyrábať koleso, keď už je dávno vymyslené. Katalógové predmety vám vyhovujú, ale predsa len chcete vlastnú grafiku, celopotlač a ďalšie drobnôstky? Naša zákazková výroba je riešenie!

Chcete si jednotlivé výrobky prohlédnout a přesvědčit se o kvalitě jejich zpracování?

Jako jedni z mála máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zákazku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětú. Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Skúsenosti našich klientov