Zákazková výroba textilu

Nemusíš sa uspokojiť s tým, čo majú ostatní.

Čo si u nás klienti najčastejšie objednávajú?

  • Výrobu a potlač tričiek, mikín, záster, uniforiem, uterákov a ďalšieho reklamného textilu presne podľa svojich predstáv.
  • Návrh originálneho dizajnu pre doplnenie firemnej identity.

Naše vlastné výrobné kapacity a roky praxe nám dovoľujú prijímať aj zložité a rozsiahle zákazky. Navrhneme a vyrobíme čokoľvek, čo si náš klient žiada. Sami si zvoľte, alebo si od nás nechajte odporučiť materiál, strih, gramáž, techniku tlače (sieťotlač, 3D tlač, atď.) alebo umiestnenie výšivky. My sa vám radi prispôsobíme…

Ako celý proces funguje?

Hneď ako nás kontaktujete, my sa vám obratom ozveme a prekonzultujeme konkrétnu zákazku. Zakladáme si na individuálnom prístupe a vždy sa vám budeme snažiť výjsť v ústrety. Privítame vaše otázky, pripomienky a návrhy. Spoločne vytvoríme produkt, ktorý bude 100% odpovedať vašim predstavám.

Následne odošleme podklady do našich kapacít (továrne, tlačiarne, šijacie dielne), kde začne samotná výroba. V prípade veľkých zákazok sa môžeme dohodnúť na vzorku vybraného reklamného textilu. Doba spracovania závisí na rozsahu a zložitosti zákazky. Naše výrobné kapacity nám umožňujú dokončiť všetko rýchlejšie než spoločnosti, ktoré spolupracujú s externými dodávateľmi.

  • 1/ Kontaktujte nás a následne spolu dopodrobna preberieme vašu predstavu vaší představu
  • 2/ Na základe požiadaviek vytvoríme cenovú ponuku cenovou nabídku
  • 3/ Po odsúhlasení vytvoríme vzorky, ktoré máme spravidla do do 1 týždňa
  • 4/ Začíname s výrobou celej zákazky

Mám záujem o nacenenie

Vyplňte formulár a popíšte nám vašu predstavu

Chcem naceniť

Neviete, čo presne hľadáte?

Behom niekoľkých rýchlych krokov spoločne zistíme, čo pre váš môžeme urobiť a dáme tak novú tvár vášmu brandu.

Poďme KROK ZA KROKOM

Príďte si pozrieť našu prácu

Futbal alebo kávu?!

S klienti sme parťáci a preto u nás nečakajte žiadne škrobené košele a stuhnuté úsmevy. Keď sa zastavíte u nás na Showroome v Prahe, tak si môžeme rokovania spríjemniť futbalom (áno, aj ten vieme, aj keď papierový) alebo výbornú brazílskou kávou. U nás sa chceme prác baviť a veríme tomu, že sa klienti baví s nami.

Zákazková výroba od A do Z

Ako jedni z mála máme veľmi dobre vybavenú vzorkovňu a radi vás tu osobne uvítame a predvedieme viac ako 2 000 kusov na zákazku vyrobeného reklamného textilu a reklamných predmetov. Na všetko si budete môcť siahnuť a urobiť si tak lepšiu predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš konečný výrobok.

To, čo vás nesmie minúť, je náš absolútne unikátny katalóg pre tvorbu zákazkového textilu. Jedná sa o úplne ojedinelú záležitosť, ktorá je tým správnym prvým krokom k tomu, aby ste … tak to už stačí, radšej nám napíšte a my vám ho ukážeme osobne.

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Skúsenosti našich klientov