Ostatné služby

,,Rozumieme, zariadime, uskladníme, dopravíme a čím ešte poslúžime...?"

Rozdiel, na ktorý vsádzame, je v prístupe našich ľudí k zákazníkom a ich zákazkám. Tie sa odvíjajú od ich viac či menej určitých predstáv a prianí. S nimi sa dá kreatívne hrať, ale keď je vyrobené, nastane okamih, keď už všetko musí bežať, ako po drôtiku. Nie je čas hľadať sever. Niekto musí vedieť, kam všetko uskladniť alebo expedovať. A aj na to sme experti!

  • 1/ Každé marketingové oddelenie „niečo“ vyrába, skladuje a posiela
  • 2/ Rozšírili sme preto postupne naše služby
  • 3/ Od výroby ku komplexnej starostlivosti o našich klientov
  • 4/ Vždy slušne, v pohode a s orientáciou na výsledok

Mám záujem o nacenenie služby

Vyplňte formulár a povedzte nám svoju predstavu

Chcem naceniť

Neviete, čo presne hľadáte?

Behom niekoľkých rýchlych krokov spoločne zistíme, čo pre vás môžeme urobiť, a dáme tak novú tvár vášmu brandu.

Poďme KROK ZA KROKOM

Čo ďalšie vieme

Expedice
Attackshop

Objednávanie a vykazovanie

Všetko na jednom mieste, prehľadne a zrozumiteľne. S týmto cieľom sme pre našich stálych klientov vytvorili objednávkový elektronický systém, v ktorom nielenže objednajú, čo si želajú, ale tiež majú k dispozícii všetky súvisiace prehľady a štatistiky. Nemáme jeden e-store, ale celý rad a vo viacerých jazykoch.

Príprava pred tlačou

Nie je možné byť úspešný bez prípravy a pri tlači to platí dvojnásobne. Preto venujeme maximálnu pozornosť DTP zlomu, korektúram a prekladom. Čo nevieme sami riešime s renomovanými partnermi. Schvaľovací proces staviame vždy klientom na mieru (vr. viacúrovňového schvaľovania) tak, aby bol pomocou a nie komplikácií. Áno, všetci sa bojíme chýb, ale práve preto robíme všetko tak, aby sme pravdepodobnosť ich vzniku minimalizovali.

Tlač a výroba

Čo všetko vieme? Kde začať? Skúste tu.

Sklad a logistika

Skladové priestory si prenajímame pri Říčane pri Prahe. Vďaka dlhodobej spolupráci s logistickým centrom máme k dispozícii všetko potrebné zázemie, ktoré začína dostatočným počtom paletových miest a končí profesionálne vedeným skladovým hospodárstvom. Štandardom je detailný prehľad o všetkých skladových položkách založený na označení štítkami a čiarovými kódmi. Ich skenovanie uľahčuje a zrýchľuje našim ľuďom expedíciu. Jo a na balení je u nás expert Pavel :o).

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Skúsenosti našich klientov