Neviete si rady? Sme tu pre vás!

Chýbajú vám nápady alebo iba grafik? Na oba prípady máme riešenie. Za viac ako 20 rokov sme sa stretli s možným aj nemožným, takže prinášame veľké množstvo nápadov. Rovnako tak pracujeme s veľkým množstvom kreatívcov, ktorí dokážu prichádzať s vlastnými nápadmi alebo „iba“ zhmotnia myšlienky, keď grafik nie je práve po ruke.

ROVNÚ NÁS KONTAKTUJTE

Ako môžeme pomôcť?

Neviete, čo chcete

Každoročne sa na nás obracia väčšina klientov s otázkami ohľadom trendov, nových nápadov alebo iba typov na to, čo by pre nich mohlo byť vhodné. Prichádzať neustále s niečím novým je to, čo nás baví a čím sa snažíme odlišovať.

Viete, čo chcete, ale neviete, ako to bude vyzerať

Máte jasnú predstavu o produkte, ale chýba niekto, kto by vašu predstavu zhmotnil? Alebo sú vaši grafici na dovolenke? Nevadí, dokážeme pomôcť. Máme okolo seba grafi(č)ky, ktorí/ré) sa špecializujú na typografiu, odevný design, návrhy 3 predmetov, tvorbu autorských ilustrácií, ... čokoľvek vás napadne.
1/

Identifikácia vašich hlavných odlišností

Prvým extrémne dôležitým krokom je spoznať vás a vaše potreby. Na to, aby sme dokázali navrhnúť to, čo je pre vás správne, potrebujeme poznať odpovede na rôzne otázky. Ktoré hodnoty ako firma uznávate, čím sa odlišujete, o akú udalosť sa jedná, ...
Úvodnou schôdzkou vás prevedie obchodník počas 15-30 minút a môžeme vám garantovať, že už zo schôdzky si môžete odniesť inšpiráciu a nové nápady.

2/

Predvýber možnej cesty "zákazkovej vs. katalógovej" výroby

Tento krok je síce súčasťou úvodného stretnutia, ale je natoľko dôležitý, že si zaslúži pár viet. Budeme sa pýtať na informácie o tom, čo sú pre vás zásadné body na výrobu produktov. Je pre vás dôležitejšia ekonomika alebo chcete mať skôr niečo unikátne a kvalitné? Je pre vás dôležitý presný termín dodania? Alebo je pre vás zásadné, aby boli produkty vyrábané u nás v Čechách? To je ukážka pár otázok, ktoré si spolu vyjasníme.

3/

Prezentácia "kreatívy"

Po cca 1 pracovnom týždni za vami dorazíme s výsledkom. Ide o niečo, čomu hovoríme "kreatíva". Ide o dokument, v ktorom vám predstavíme to, ako by mohol byť onen projekt zrealizovaný. Súčasťou je samozrejme grafický návrh podporený popisom priamo od obchodníka a prípadne je možné prejsť aj bájny „kreatív book“ (to ale musíte požiadať obchodníka :))

4/

Štart vzorovania a výroby

Obvykle sa dokážeme trafiť na prvú dobrú a rovno začíname vyrábať, prípadne vzorovať, pokiaľ je potreba. Pozor, kreatíva nie je zadanie na výrobu. To budeme riešiť až v tomto kroku, kedy sa bude vytvárať presné zadanie a to korektúra.

CHCI POMOCI S NÁVRHEM

Bádateľská kolekcia pre deti (ZOO Praha)

Je vaše dieťa nový Indiana Jones? Pokiaľ áno, tak v ZOO Praha pre neho nájdete textilnú kolekciu, ktorá mu pomôže pri jeho výpravách za dobrodružstvom. Produkty majú na sebe niekoľko rôznych vychytávok, vďaka ktorým budú pripravení na čokoľvek.

Výberové konanie pre Správu železníc

Správa železníc pri príležitosti tvorby nových reklamných produktov dostala aj niekoľko autorských grafických návrhov na niektoré z ich produktov – šatky, omaľovánky, kravaty a ďalšie.

Chcete pomôcť s návrhom?

Vyplňte formulár a my sa vám najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa ozveme.