5 tipov efektných brandových technológií

24. 10. 2019 Darčeky

Často premýšľate, ako odlíšiť vašu firmu od ostatných, keď príde na pretras firemná akcia? Riešenie je na dosah. Oblečte kolegov do mikín, ktoré sú pomaľované špeciálnou farbou, ktorá v tme svieti. V iných reklamkách by na vás pozerali ako na blázna, ale my len súhlasne s úsmevom kývneme a spýtame sa na váš obľúbený odtieň. Šetrite čas a choďte nabudúce rovno tam, kde budú schopní splniť aj špeciálne požiadavky.

Oslnivá originalita

Chcete sa na najbližšom veľtrhu ukázať? Upútajte pozornosť okoloidúcich zladeným outfitom celého tímu a nahoďte napríklad vesty, nohavice alebo tričká s nápisom vytvoreným z kamienkov. Vďaka špeciálnemu lepidlu budú malé diamanty dobre držať, na čom si len spomeniete, ale odporúčame si vybrať bavlnu s brúseným povrchom. Osmeľte sa vytvoriť popri pracovných zážitkoch aj originálny design a čerpajte tak milý bonus vašej profesie.

Misia: Neprehliadnuteľný

A čo zvoliť pre výrobu várky batohov na firemný výlet? Rozhodne nevynechajte reflexnú farbu. Po nasvietení odráža svetlo, takže každého nositeľa bude dobre vidieť na ceste domov i v šere. Nebudú prehliadnuteľní, ani keď sa vydajú bicyklom na výlet, pretože „odrazkovými“ samolepkami možno ozdobiť kufor, aj cyklistické komponenty. Technológia sa bežne tlačí pomocou transferu či nažehľovacej fólie, to rozširuje možnosti vylepšenia napríklad aj plyšových hračiek určených na súťaže alebo ako efektívny detail na najrôznejšie textílie.

Chcete niečo extra? Experimentujte!

Predstavte si, že uvádzate na trh nový šampón pre psov a potrebujete svojich budúcich klientov riadne oslniť. Oblečte vaše hostesky. Popri netradičnom občerstvení môžete spraviť parádu aj garderóbou. Po prípitku zhasnú svetlá a vy prekvapíte osadenstvo tričkami, pomaľovanými špeciálnou farbou, ktorá pri nasvietení UV svetlom žiari. Wow efekt sa dostaví do pár sekúnd. Pri bežnom svetle aplikácia nijako nevyčnieva, takže spolupracovníkom zostane spomienkový predmet, ktorý je možné nosiť ďalšie roky po vašom legendárnom mejdane.

A žili spolu šťastne až do smrti

Absolútna stálica efektného brandingu sú výšivka s nášivkou. Či už necháte vyšiť motív priamo do textilu alebo zvolíte nášivku, ktorá sa najprv separátne vyrobí a potom našije na vybraný podklad, nešliapnete s výberom vedľa. Vydržia bez poškodenia aj časté prania na vyššej teplote, šijú sa teda najčastejšie na uteráky, zástery alebo „made to measure“ košele pre vášho CEO. Na začiatku sa uhradí vyšívací program a potom už môžete nechať stroje veselo vyšívať, čokoľvek si budete priať. Cena sa nenavýši, aj keď zvolíte viac farieb.

Keď jeden nie je dosť

A nakoniec ponúkneme niečo pre fajnšmekrov. Sú medzi nami takí, ktorí sú nerozhodní. Dobrá správa je, že aj tí si môžu vydýchnuť. Namiesto blúdenia v lese rozhodovania, môžu naraz zvoliť hneď dve metódy. Napríklad nakombinovať brandovú tlač s výšivkou alebo nášivkou. Od polo trička, cez plátenú tašku, až po montérky. Práve čítate o ideálnom zviditeľnení vašej značky pomocou širokej škály vrškov na letnúzimnú sezónu. Neopotrebovaný vzhľad, ktorý drží dlhé roky od zaobstarania, znie ako jackpot. Čo myslíte?