Ako vypustiť paru a kolektívne sa zabaviť

16. 7. 2019 Tipy

Spustite se na letnej vlne outdoor nadšencov a zapracujte na kolektívnom reštarte. Pretiahnite telo, napnite svaly, vyplavte endorfíny – a trebárs i schudnite do plaviek. Prinášame tipy, ako okysličiť mozgy a zároveň svoju firmu o niečo zviditeľniť.

Leto je tu, a s ním i myšlienky na rozpálený piesok, popíjanie drinkov v tieňoch stromov, párty pod modrou oblohou a vodné radovánky všetkého druhu. Než vám kolegovia odcestujú na dovolenku a vy podľahnete vábeniu vlastných sirén, poďte si zašportovať a užiť si trochu zábavy.

Čo spáchať

Či už rozmýšľate na usporiadanie adrenalínového vypätia zakončeného firemným mejdanom alebo na pokľudný ping-pong, minigolf či bowling (osvedčené klasiky takmer za každého počasia, ktorými nepohrdnú ani nešportovci), cieľ je jasný. Poriadne sa s nami zabaviť.

I keď se pri plánovní športovej akcie najskôr nezavďačíte všetkým, s jedným vás čaká rana do čierneho. Všetkých potěší aspoň drobná výbava. Športovou nádielkou vo firemných farbách a vyšperkovanom vzhľade uzemníte hneď tri muchy jednou ranou – utužíte tým, preklepnete kardiovaskulárny systém, a jednou ranou – utužíte tým, povzbudíte kardiovaskulární systém, a kardiovaskulární systém, a zpropagujete firmu.

Magické tunely a ďaľšie vábničky

Aby se vás Marta z účtárne pri zápase nezľakla, myslite na svoj vzhľad. Základom sú sublimované športové tričká, legíny a bundy. Pre priaznivcov pešej turistiky športové nohavice a pre cyklistov oblečenie na cyklistiku. Samozrejme s potlačeným claimom alebo logom.

Dlhší pobyt pod širým nebom se neobíde bez pokrývky hlavy. Šiltovka, klobúk a čiapky – nejlepšie s číslom oddelenia alebo značkou úseku – a ideme si zahrať, alebo aspoň nahlas fandiť. Dámam svedčia magické tunely (alias kruhové šatky, čelenky a šály), ktorými vedia skrotiť bohatú hrívu neposedných vlasov. Po zápase sranda, ale pred ním očista. Okrem toaletných potrieb prijde každému vhodný rýchleschnúci uterák alebo rovno osuška. A ak bude s vyšitým venovaním od šéfa Jožka, máte originál, který len tak niekto nevlastní.

 

4 zaručené tipy z dielne Attack Promotion

Existuje pár bestsellerov, vďaka ktorým nám klienti každoročne trhajú ruky. Poďte se s nami pozrieť na to, o čo se jedná a prečo.

  • Komfortný sedací vak je nielen interiérovým doplnkom, ale tiež veľkou plochou pre vlastnú potlač. Vaša firma se vďaka nemu zabýva kdekoľvek: v obývačke, ve školskej knižnici, v kancelárii, v nížinách i na horách.
  • Pravá ruka každého trampa je plechový hrnček, který odolá i najťažším podmienkam (no dobre, na dno Mariánského priekopu by to asi nedal, ale tam svojich kolegov zrejme nepošlete… alebo?)
  • Tričká s raglánovými rukávmi sú jedny z najviac obľúbených športových tričiek z umelého vlákna v rámci katalogovej výroby. Od ostatných sa líši strihom, prešitím, bočnými vsadkami a pocitom k nezaplateniu.
  • Pruhované tričká v módnom námornickom štýle, v rôznych farebných kombináciách a variantou s dlhým či krátkym rukávom sú esencio letnej atmosféry. S vlastným textom, logom alebo claimom vás firemní priatelia nedostanú z hlavy ani na dovolenke.

Športem k propagácii a firemnej vitalite!