Digitálna tlač

Technológia pre tlač bez obmedzenia tvaru alebo počtu farieb!

Táto technológia je v dnešnej dobe považovaná za najmodernejší spôsob potlače tričiek. Vybraný motív možno natlačiť aj na ďalšie časti odevov, ako sú zipsy, gombíky a vrecká. Digitálna tlač patrí k tým finančne náročnejším, na druhú stranu bez vysokých dodatočných nákladov typu platby tlačových sít, preto je vhodný predovšetkým pre zákazky menšieho rozsahu. Vhodný je najmä na tlač zložitých viacfarebných motívov, obrazkov a fotiek, tam sa jeho výhoda najviac využije a tlač je ako obrázok z časopisu ….

  • 1/ Máme vlastné digitálne tlačiareň
  • 2/ Tlač od 1 kus
  • 3/ Jemnosť tlače
  • 4/ Vzorka do druhého dňa

Chcem naceniť technológiu

Zaujíma ma aké sú ceny za túto technológiu.

Stále nemáte jasno?

Spustite nášho sprievodcu a zistite, čo je pre vás to vhodné.

Výhody digitálneho potlače

Hlavnou výhodou je možnosť potlače aj malého počtu textilu. Vybrané motívy sa dajú pomocou tejto technológie ľahko naniesť na textil bez obmedzenia tvaru alebo počtu farieb. Skvele sa hodí napríklad pre veľké detaily loga. Jedná sa o výbornú technológiu napr. Pre sezónne firemné tričká.

Pre ktorý typ textilu je technológia vhodná?

Tričká Polokošeľa Košele Mikiny Tašky Bundy

Máte záujem o technológiu? Kontaktujte nás, vytvoríme pre vás ponuku.

Máme veľmi dobre vybavenú vzorkovňu a radi vás tu osobne uvítame a predvedieme viac ako 2 000 kusov na zákazku vyrobeného reklamného textilu a reklamných predmetov. Na všetko si budete môcť siahnuť a urobiť si tak lepšiu predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš konečný výrobok.

 

Kontaktujte nás