Flex a flok

Lacno a moderne nažehliť

Flex na dresy je jasnou voľbou

Flex je jednoduchá technológia potlače používaná hlavne na oblečenie (športové dresy, vianočné firemné tričká atď.). Najčastejšie si od nás zákazníci objednávajú potlač tričiek číslami. Princíp je jednoduchý. Motív, ktorý chcete tlačiť, na plotteri vyrežeme zo špeciálnej fólie a nažehlíme ho na textil.

Zamatový vzhľad s Floki

Technológia flocku patrí k tomu modernejšiemu, čo vám môžeme ponúknuť. Pre potlač sa používa špeciálny floková (nažehľovací) fólie, z ktorej sa nasníma plotterový rez. Ten sa následne prenáša na textil ešte za tepla, rovnako ako tomu je napr. V prípade transferového potlače. Výsledný motív pripomína zamat. Jeho povrch je hebký a príjemný na dotyk.

  • 1/ Lacnejší variant transferu
  • 2/ Zamatový efekt
  • 3/ Vystupuje z textilu - 3D efekt
  • 4/ Vhodné ako náhrada za výšivku

Chcem naceniť technológiu

Zaujíma ma aké sú ceny za túto technológiu.

Stále nemáte jasno?

Spustite nášho sprievodcu a zistite, čo je pre vás to vhodné.

Výhody flexu

Flex je finančne celkom nenáročný. Nie je potrebné platiť za prípravu motívu ani objednávať obrovské množstvo textilu. Radi vám s touto technológiou vytvoríme len niekoľko kúskov oblečenia.

Pre ktorý typ textilu je technológia vhodná?

Tričká Polokošeľa Košele Mikiny Šport a fitness Bundy

Výhody floku

Flok sa používa predovšetkým vtedy, keď chcete vytvoriť niečo skutočne pekného. Oblečenie s flokovým potlačou pôsobí veľmi efektne a moderne. Pri zvolení správne farebné kombinácie tak môžete získať štýlový pracovný odev alebo darček pre svojich obchodných partnerov.

Pre ktorý typ textilu je technológia vhodná?

Tričká Mikiny Polokošeľa Košele

Máte záujem o technológiu? Kontaktujte nás, vytvoríme pre vás ponuku.

Máme veľmi dobre vybavenú vzorkovňu a radi vás tu osobne uvítame a predvedieme viac ako 2 000 kusov na zákazku vyrobeného reklamného textilu a reklamných predmetov. Na všetko si budete môcť siahnuť a urobiť si tak lepšiu predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš konečný výrobok.

Kontaktujte nás