Sieťotlač

Starodávne umenie pre modernú reklamu

Keď sa povie sítotlač, mnohí z nás si predstavia nejakú starú školu tlače. Ale verte alebo nie, sítotlač je stále v hre a to veľmi silne! Tento tradičný tlačový gangster sa stále drží na vrchole vďaka svojej schopnosti tlačiť výrazné a odolné dizajny na rôzne materiály – od tričiek až po keramiku. Navyše, je to náš obľúbenec, keď potrebujeme tlačiť veľké množstvá. Prečo? Pretože keď už máme pripravené siete, ďalšie tlače sú hračka!

Prečo je sítotlač tak skvelý pre reklamu?

Ak hľadáte spôsob, ako rozvíriť reklamný smog a nenechať svoju značku zapadnúť, sítotlač je tu pre vás. Kto by nechcel nosiť štýlové tričko alebo používať cool tašku s logom vašej značky, ktoré vyzerá skvele aj po stovkách praní?

Poznáte sítotlač? Tak k veci

Hľadáte ceny? Kvalitu? Spoľahlivosť? U nás to všetko nájdete! Sme hrdí na to, že za posledné roky sme realizovali stovky tisíc tlačí a získali tak obrovské skúsenosti. Chápeme, že každý zákazník je unikátny a má špecifické požiadavky. Preto sa vždy snažíme ponúknuť najlepšiu možnú kombináciu ceny, kvality a servisu. Nechceme vás ale zaťažovať dlhými cenníkmi a tabuľkami, radšej sa s vami stretneme a preberieme, čo všetko môžeme pre vás urobiť. Takže neváhajte a ozvite sa nám!

Kedy sa rozhodnúť pre sieťotlač?

Sieťotlač je vo svete tlače ako švajčiarsky armádny nôž – je to nástroj, ktorý sa hodí v mnohých situáciách. Premýšľate, ako zviditeľniť svoju značku počas nadchádzajúceho hudobného festivalu? Tričká so sieťotlačou pre vašich fanúšikov urobia svoje. Otvárate kaviareň a chcete, aby každý zákazník pri káve obdivoval vaše logo na hrnčeku? Opäť – sieťotlač. Organizujete firemný večierok a chcete, aby sa vaša značka objavila na taškách, čiapkach alebo dokonca na dáždnikoch? Hádate správne – sieťotlač je pre vás.

Takže vždy, keď potrebujete kvalitnú a odolnú potlač, ktorá vyžaruje živé farby a poradí si s rôznymi materiálmi, sieťotlač je tou správnou voľbou. Či už ide o veľký náklad reklamných tričiek alebo o vytvorenie jedinečných predmetov na mieru, sieťotlač je tou správnou voľbou.

  • 1/ Najvyššia kvalita a odolnosť
  • 2/ Cenovo výhodné pre veľké dávky
  • 3/ Flexibilita materiálov a povrchov
  • 4/ Intenzívne a trvanlivé farby

Chcem naceniť technológiu

Zaujíma ma aké sú ceny za túto technológiu.

Stále nemáte jasno?

Spustite nášho sprievodcu a zistite, čo je pre vás to vhodné.

Výhody sítotisku

Nejvýznamnější výhodou je bezpochyby vysoká odolnost proti opotřebení a namáhání. Dále nelze opomenout možnost tisku velkým počtem přímých barev. Tato technologie umožňuje ozvláštnit věci prostřednictvím mnoha různých efektů – 3D, puff, reflexní potisk, třpytky a mnoho dalších. Díky tomu bude váš textil nepřehlédnutelný.

Pro jaký typ textilu je tato technologie vhodná?

Trička Polokošile Košile Mikiny Sport a fitness Bavlněné tašky Pracovní oděvy a gastronomie Pracovní oděvy a gastronomie

Máte záujem o technológiu? Kontaktujte nás, vytvoríme pre vás ponuku.

Máme veľmi dobre vybavenú vzorkovňu a radi vás tu osobne uvítame a predvedieme viac ako 2 000 kusov na zákazku vyrobeného reklamného textilu a reklamných predmetov. Na všetko si budete môcť siahnuť a urobiť si tak lepšiu predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš konečný výrobok.

Kontaktujte nás