Transfer

Opakujte a šetrite

Transferový tlač je veľmi podobný sieťotlače. Rozdiel spočíva v tom, že namiesto priamej tlače (z šablóny rovno na textil) využíva metódu prenosu na transferový papier. Až ten je prikladaný na vybranú látku a zažehľovanie pri teplote 180 stupňov Celzia. Vďaka tomu ho možno využívať tam, kde nie je možné použiť sieťotlač (batohy, kľúčenky a ďalšie netradičné textil), alebo ako samostatný príbal v podobe nažehľovacie fólie. Typickými zákazníkmi sú firmy, ktoré môžu ušetriť náklady výrobou log a motívov do zásoby.

  • 1/ Super rýchly potlač
  • 2/ Tlačíte priamo u vás vo firme
  • 3/ Tlačíte na kapucne, goliere i vrecká
  • 4/ Možnosť personalizácie

Chcem naceniť technológiu

Zaujíma ma aké sú ceny za túto technológiu.

Stále nemáte jasno?

Spustite nášho sprievodcu a zistite, čo je pre vás to vhodné.

Výhody transferového tlače

Na účely tlačenie prepracovaných firemných log iste oceníte možnosť realizácie zložitých farebných sútlače. Táto skutočnosť robí z transferového tlače ideálne technológiu pre potlač tričiek fotografiami a tlač veľkých detailov loga.

Pre ktorý typ textilu je technológia vhodná?

Tričká Polokošeľa Košele Mikiny Šport a fitness Tašky Bundy Pracovné odevy a gastronómia

Máte záujem o technológiu? Kontaktujte nás, vytvoríme pre vás ponuku.

Máme veľmi dobre vybavenú vzorkovňu a radi vás tu osobne uvítame a predvedieme viac ako 2 000 kusov na zákazku vyrobeného reklamného textilu a reklamných predmetov. Na všetko si budete môcť siahnuť a urobiť si tak lepšiu predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš konečný výrobok.

Kontaktujte nás