Výšivky a nášivky

Stará dobrá klasika

Strojová výšivka na textil patrí k úplnej klasike. My vytvárame vyšívané motívy priamo vo svojich vyšívacích dielňach v Českej republike. Pomocou výšivky možno dodať logo i tam, kde by potlač pôsobil zbytočne lacno či nevhodne (tričká na golf, froté …).

Radi pre vás na zákazku vytvoríme výšivku alebo nášivku podľa vášho návrhu. Cena sa skladá z jednorazového poplatku za vyšívací program (zaplatíte ho raz a ďalej bezplatne využívate v opakovaných zákazkách) a potom ceny samotnej výšivky. Samozrejme čím väčšia váš motív bude, tým vyššia bude jeho cena. Vyššia cena je však vyvážená veľmi dobrým dojmom, ktorý výšivka budí a ktorým sa doslova vyšijete do myslí svojich zákazníkov či obchodných partnerov.

  • 1/ Vysoko kvalitné a tradičné technológie
  • 2/ Získajte pocit luxusu
  • 3/ Ideálne technológie pre šport
  • 4/ Vhodné pre šiltovky, mikiny alebo polokošele

Chcem naceniť technológiu

Zaujíma ma aké sú ceny za túto technológiu.

Stále nemáte jasno?

Spustite nášho sprievodcu a zistite, čo je pre vás to vhodné.

Výhody výšivky a nášivky

Veľkou výhodou je neobmedzená možnosť kombinácie s ďalšími aplikáciami (potlač, kamienky). Na výšivku z našich dielní nepôsobí pranie v práčke ani časté nosenie. Dlhú dobu tak vydrží v dobrom stave. Pri opakovaných objednávkach nepočítame našim klientom cenu za vyšívací program.

Pre ktorý typ textilu je technológia vhodná?

Tričká Polokošeľa Košele Mikiny Tašky Bundy Šport a fitness Pracovné odevy a gastronómia Spodná bielizeň Froté Čiapka Fleece

Máte záujem o technológiu? Kontaktujte nás, vytvoríme pre vás ponuku.

Máme veľmi dobre vybavenú vzorkovňu a radi vás tu osobne uvítame a predvedieme viac ako 2 000 kusov na zákazku vyrobeného reklamného textilu a reklamných predmetov. Na všetko si budete môcť siahnuť a urobiť si tak lepšiu predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš konečný výrobok.

Kontaktujte nás