Čím obdarovať partnerov? Klasikou nesklamete, originalitou potešíte

7. 10. 2016 DarčekyNezaradenéPredmety

Ak máme niečo na Vianociach všetci radi, sú to darčeky. Iste, že je pekné, že sa rodiny zas raz stretnú pri jednom stole, dajú si kapríka a zemiakový šalát a budú sa na seba milo usmievať. Už v túto chvíli však všetci myslia na jedno – čo nájdu pod stromčekom. Milým zvykom sa stali aj darčeky medzi obchodnými partnermi. Už viete, čo im pod imaginárny stromček nadelíte? My áno.

Je to tak. Každý rád dostáva darčeky. My, vy a ani vaši obchodní partneri nie sú výnimkou a ak ich navyše prekvapíte niečím úplne výnimočným a originálnym, získate veľké plus navyše. Ten okamih prekvapenia? Na nezaplatenie.

Súčasná ponuka zaujímavých darčekov pre obchodných partnerov je vskutku dych berúca a navyše takmer na všetko je možné pridať reklamnú potlač. A o to predsa tiež ide. Hlavným účelom darčeka a zároveň reklamného predmetu je nielen potešiť a poďakovať za príjemnú spoluprácu, ale tiež zostať na očiach. A preto by darčeky mali byť nielen pekné, ale aj kvalitné. Pretože kdejaký šmejd, ktorý sa rozpadne po dni užívania, vám dobrú reklamu neurobí.

Chytré darčeky – hit medzi reklamnými predmetmi

power-banka-trend_awm_dwn.jpgSmart vecičiek okolo nás neustále pribúda. A nejedná sa len o mobilné telefóny, tablety a počítače. Smart veci môžu byť relatívne lacné a pritom veľmi šikovné. A ľudia ich majú naozaj radi, verte nám, my to vieme. A čo je hlavné, logo vám na tieto vecičky tiež vytlačíme.
Tak napríklad powerbanky, mobilné nabíjačky s USB vstupom, ktoré sú ľahké, zmestia sa do kabelky i batohu. A hlavne už vašich partnerov nikdy neprekvapí zvuk práve vybitého telefónu.

Čo tak pustiť si hudbu kdekoľvek a kedykoľvek? Najmä mladšie ročníky a hudobných nadšencov nadchne vychytávka v podobe bezdrôtového reproduktoru. Vďaka Bluetooth technológii ho možno ľahko prepojiť s telefónom a pustiť si obľúbenú hudbu v parku, pri vode aj na chate, alebo napríklad na teambuildingu v prírode.

Ešte by sme vedeli o jednej chytrej vecičke, ktorá momentálne hýbe svetom. Sú nimi chytré čiže fitness náramky. Pripomínajú digitálne hodinky, ale vedia toho oveľa viac. Vaši obchodní partneri získajú prehľad o všetkých denných aktivitách. Napríklad budú presne vedieť, koľko toho nabehali medzi schôdzkami. Aj pritom sa totiž pália kalórie.

Špeciálne darčeky pre špeciálnych partnerov

Medzi obchodnými partnermi sa ich vždy nájde pár, ktorí sú výnimoční. Napríklad preto, že vám dajú zarobiť veľa, ale veľa peňazí, alebo sú to proste skvelí ľudia a možno i vaši priatelia. Tí si zaslúžia výnimočný darček.

Pro pánov sa hodí luxusné značkové guľôčkové pero, ktoré sa na stole bude perfektne vynímať. Ale aj vkusná a exkluzívna kravata môže ohromiť aj náročného partnera. Ženy v každom veku prekvapí elegantná hodvábna šatka s decentnou potlačou.

Pro ekologicky zmýšľajúcich partnerov bude veľkým prekvapením kamenný notes. Nie, nejedná sa o dlaždičky, do ktorých je treba zapísať poznámku pomocou dláta a kladivka. Tieto notesy vyzerajú rovnako, ako ich papierová konkurencia. Listy sú však vyrobené zo stavebného odpadu – kamenia. Sú krásne, sú šetrné k životnému prostrediu a naviac sú vodeodolné.

Klasikou nesklamete

kc1_0.jpgAj medzi reklamnými predmetmi nájdeme niekoľko stálic, ktoré sa každým rokom objavia medzi vianočnými darčekmi. Obľúbenou a praktickou jednotkou medzi darčekmi zostáva USB flash disk. K tradičným darčekom patria tiež kalendáre a diáre, na ktoré možno ľahko natlačiť alebo dokonca vyraziť logo spoločnosti. Originalitu darčeka dodáte jedinečným prianím určeným pre jednotlivých klientov zvlášť. To platí aj pre hrnčeky, termohrnčeky a poháre. Vybrať si môžete medzi rôznymi tvarmi aj veľkosťami. Potlač bude opäť záležať len na vás.

Dáždnik je tiež praktický darček, ktorý navyše ponúka veľkú plochu s ktorou sa možno vyhrať. Obľúbené sú drobné logá, ale vašej fantázií medze nekladieme. Splníme vám každé vaše želanie. Aspoň čo sa reklamných predmetov týka. V obchode nikdy nie je núdza o stres. Obaľte nervy svojich partnerov skvelými belgickými pralinkami či inými čokoládovými bonbónmi zabalenými do originálneho obalu s vami vybranou potlačou.

Ak chcete byť o krok ďalej, skúste partnerov obdarovať niečím skutočne praktickým a zároveň pekným. Športovo založeným osobám sa bude hodiť teplá mikina či softshellová bunda opatrená firemným logom. Sadu jemných uterákov s vkusnou výšivkou iste ocení každý. A keď sme pri tom oblečení, vyrobíme vám krásne, hrejivé a pletené zimné oblečenie na mieru od šálu, cez rukavice, ponožky až po svetre.03D21008.jpg

Zabudnúť by ste tiež nemali na krásne, originálne či vtipné PF. To vám vyrobíme tiež. Stále neviete čím obdarovať na Vianoce vašich obchodných partnerov? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme vymyslieť vhodný darček