Fashionista

21. 10. 2019 Tipy

Reklamný textil nemusí byť iba nič nehovoriace lacné tričko. Dobrý obchodník vám dnes ponúkne moderné, kvalitné a neopozerané kúsky, ktoré nechá zhotoviť podľa vašich predstáv tak, aby ste na trhu vynikli. Pridanou hodnotou je profesionálne poradenstvo a poskytnutie grafického štúdia, ktoré váš nápad pretvorí na digitálny návrh. Ak sme upútali vašu pozornosť, čítajte ďalej!

Veľa muziky za málo peňazí

Výrobcovia reklamného textilu sa stali synonymom pre veľké korporácie, ktoré držia krok s dobou a požiadavkami klientov. Štandardom schopného business-mana je ponúkať textil atraktívnych strihov, pútavého designu a na kvalitnom materiáli. Nielen šetrilov poteší fakt, že vďaka veľkoobjemovej výrobe sa ceny takého textilu znížia na príjemné sumy. Iste sa zhodneme na tom, že to znie ako malý jackpot.

Fashion is passion

Kvalita a originalita sú jasnými prívlastkami reklamného textilu 21. storočia, ktorý má veľmi blízko k móde a v mnohom je zhodný, ak nie zaujímavejší než retail, ktorý trochu nudne unifikuje davy nositeľov. To ale neznamená, že hľadíme iba na vizáž, riešime i funkčnosť. Dôkazom toho sú športové značky ako Kilpi, HI-TEC, Husky alebo Blizzard. Fashion je doslova prvé, čo nám napadne pri pohľade na oblečenie spomínaných brandov, ktoré má rafinovane riešené kapucne, vrecká i podšívky, ktoré odvádzajú vlhkosť a zároveň zachovávajú teplo.

Doplňte garderóbu

Tašky, kabelky i batohy sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného fungovania. Aj na ne si môžete nechať vyšiť alebo natlačiť, čo si budete priať. Chystáte sa na dlhšiu služobnú cestu? Siahnite po štýlovom kufri značky Wenger alebo Samsonite a nechajte si ho ozdobiť firemným logom. S výberom vhodnej technológie vás nenecháme sa utopiť v mori možností, pretože rada odborníka je u nás samozrejmosťou. Pomyselnou čerešničkou na torte doplnkov sa stanú obrandované okuliare alebo šiltovky, ktoré budú vašu spoločnosť hrdo reprezentovať doslova na každom kroku.

Na zákazku bez problémov

Ušiť zákazkový textil a maximálne vyhovieť požiadavkám klienta je denný chlieb fungujúcej reklamky. Farby v PANTONE, strih na prianie či efektný brand ako je nášivka, 3D výšivka, puff tlač, reflexné tlače a podobné špecifiká vyrobíme ľahko, rovnako ako rôznofarebné vymeniteľné tiahla pri zipsoch či kontrastné prešitie. Po vzájomne odsúhlasenom grafickom návrhu začína výroba, ktorú pravidelne monitorujeme. Tovar spravidla dodávame do 2-3 týždňov.

Niečo extra

V neposlednom rade je možné zvoliť aj zákazkový fashion textil, ktorý zastupuje napríklad brand Blakkwood, pre ktorých šijeme špeciálne habity alebo teplákové súpravy. Asymetrické strihy, predĺžené deravé tričká a bezkonkurenčné motívy. Po tom, čo klient definuje predstavu vizuálu, naši produkční manažéri vyberú najvhodnejšie látky pre výrobu. Pre vychytanie aktuálnych trendov absolvujú veľtrhy módy alebo Fashion week v Miláne, kde čerpajú inšpiráciu. Gentlemanov poteší, že máme aj výborne spracovaný výrobný program manažérskych košieľ, a to od konfekčných strihov až po merané košele na mieru z prémiových materiálov. Zároveň je to tip na skvelý darček pre šéfa, ktorý si potrpí na vyšitie monogramu alebo na manžetové gombíčky vo firemných farbách.