FIDGET SPINNER TOČÍME SVETOM

5. 6. 2017 Predmety

Cool hračička, ktorá vo vašej firme zatočí so stresom, zvyšuje sústredenie a celkovo nastolí príjemnú pohodu. Vaši zamestnanci a partneri budú makať ako šróby!

Zatočte so stersom na pracovisku

Všetci by sme chceli pracovať vo firme, kde vládne pohodová atmosféra. Ale každý deň nie je pozitívny a občas vo vzduchu visí stres. Niektorý stresy potrebujú, aby vydali väčšie pracovné výkony. Pre iných môže byť stres na pracovisku dôvodom na odchod. A presne pre nich sú tieto spinners vynikajúcim antistresákom. Tak skúste túto vychytávku a nechajte svojich kolegov, partnerov a klientov zatočit so stresom.

Za málo peňazí veľa hudby

Táto super vecička navyše stojí doslova ,, pár šupov “, takže stačí objednať firemné farby, vybrať si tvar od guľatého po štvorcový, vybrať materiál (záleží na tom, ako veľkých kazisvetov máte), pre veľkých fajnšmekrov tu je možnosť vyfukovania LED diódami, a potom len nahodiť vaše logo alebo slogan a skvelý firemný darček je na svete.Prečítajte si, ako o fidget spinnera píšu vo Forbesu (v angličtine) odkaz na článok. Zrodené pre dobrú vec, tak to šírte ďalej.

Zrodené pre dobrú vec, tak to pošlite ďalej

Spinner nie je ďalšia hračka, ktorá vznikla za účelom zisku. Táto vychytávka vznikla pre dobrú vec. Prvotnou myšlienkou totiž bola pomoc deťom s ADHD a autizmom. Pomáhajú ľudom, ktorí majú problémy so sústredením, sú nervózni, majú problémy s koncentráciou a potrebujú neustále nejako zamestnávať ruky. Vďaka tomu sa jedná o skvelú rozdávačku pre našich najmenších.

Takže neváhejte a poriadne to v práci roztočte!