FIREMNÉ JUBILEUM SA MUSÍ RIADNE OSLÁVIŤ

2. 8. 2017 Tipy

Patrí Vaša firma medzi stálice na trhu už nejaký ten piatok? Každé výročie je od toho, aby sa oslavovalo, a ak je navyše guľaté, tak o to väčšia party by to mala byť. Takže nič neponechávajte na náhodu a vrhnite sa na prípravy.

Lážo plážo

Ak patríte medzi šťastlivcov, ktorí majú výročie v teplých mesiacoch, tak máte ideálnu príležitosť pre vonkajšie party. Usporiadajte pre svojich zamestnancov, klientov i partnerov plážový večierok – najlepšie pri vode.

Pripravte firemný štýl

Na každej akcii musí byť jasné, kto je tu oslávenec a kto sú jeho ovečky. Vyrobte zamestnancom firemné tričká s vtipnou potlačou, aby ich vaši klienti a partneri na prvú dobrú spoznali. Celú party si vyšperkujte vo firemných farbách od balónikov, ROLLUP, krídel pre označkované stanovíšť až po vlastný kvalitný mok s etiketou firmy.

 

Zábava pre všetkých

Pri vode so športovým vyžitím si každý nájde to svoje. Pre športových fanúšikov usporiadajte turnaj vo volejbale, petaqueu alebo napríklad futbale. Využite vodné plochy a zariaďte vodnú šmykľavku, lyže, paddleboard, zorbingovej gule alebo wakeboardy.

 

Zabudnúť nesmiete ani na nešportovcov, ktorých nalákate na vychádzku na lodičke alebo šlapadle.

Plný Bruch

Dobré pitie a dobré jedlo uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta. Aj jedlo by však malo zodpovedať štýlu vašej oslavy, takže ak ideme v plážovom štýle, tak kokosové drinky, barbecue a ovocie na špajli sú správnou voľbou.

Sprievodný program

Nie je nutné, aby bolo príliš veselo, ale zažiť nudu … To vadí! Preto by sa na Vašej akcii malo neustále niečo diať, či už to bude sprievodná hudba, vystúpenie hosťa, tetovanie henou, vodná bitka alebo napríklad súťaž v stavbe hradov z piesku.

Darček na rozlúčku

Nie je nutné byť rozdavačný, ale malá pozornosť rozžiari oči všetkých pozvaných. Ideálne je, ak taký darček možno spojiť s vašou firmou. Ak však podnikáte v službách, tak môžete siahnuť po klasike, ktorá neurazí ako je flashka, fľaška, čiapky, POWERBANK, hrnček, … atď. Skúste však stále myslieť na to, v akom duchu sa vaše výročie oslavuje, a držte sa tematiky. Teda ak na vašej oslave panuje havajská pohoda, tak klientom, partnerom a zamestnancom dajte na rozlúčku žabky, osušku či slnečné okuliare s vaším brandom.

 

Na záver nezabudnite, že skvelú oslavu robia predovšetkým skvelí ľudia, takže nudných nepozývajte!