FIREMNÉ LETNÉ PÁRTY

26. 6. 2017 Tipy

Obdobie firemných večierkov je v plnom prúde. Každý chce zvolať raz za čas svojich klientov, zamestnancov i partnerov v mene svojej firmy a utužiť tak firemné vzťahy, večierok je správna voľba. Plánovanie a zariaďovanie, ale nie je úplne jednoduché, takže vám radi pomôžeme! Je totiž najvyšší čas na nejaké to mecheche, než sa vám všetci rozutekajú na dovolenky.

Darček na privítanie

Ak chcete urobiť hosťom radosť, tak je darček na privítanie ideálna voľba. Obrandujte si nejakú drobnosť, ktorá charakterizuje Vašu firmu, a dávajte ju pri vchode hosťom. Ak vás nenapadá vhodný predmet, ktorý si každý spojí s vaším brandom tak siahnite po istej klasike, ako firemné perá, krabička s cukríkmi, flashka či fľašu vína.

 

Štýlová party

Či už organizujete slezinu vonku alebo vnútri, malo by to mať šmrc. Všetky poháre, tanieriky, obrusy a ostatné doplnky si nechajte ozdobiť vlastným logom a vo firemných farbách, nech je jasné, kto túto party organizuje a že si s tým dal prácu. Navyše všetky tieto super veci môžete využiť pri akejkoľvek ďalšej akcii počas roka. Môžete tak urobiť parádu napríklad na školenia, firemné porady alebo len tak zamachrovať na klientov, že také vybavenie je u vás samozrejmosťou.

Uchovajte spomienky

Každý hosť si chce večierok predovšetkým užiť, takže je šanca, že hladinka alkoholu bude stúpať. Nie je nič neobvyklé, ak sa Váš finančný riaditeľ objaví na stole už o desiatej hodine večer a bude spievať makarenu. Je ale jasné, že zajtra si to rozhodne nebude pamätať. Preto foťte, točte, dokumentujte. Z každého večierku majú byť fotky, tak svojim hosťom rovno doprajte foto kútik s vaším sloganom as množstvom rekvizít od zajačikových uší po obrie pivné okuliare, nech sa potom môže riaditeľ Tono presvedčiť, že ju fakt mal ako z praku.

Tak a je to za Vami! Všetci sú nadšení a Tono teraz bude na pár týždňov v kancli celebrita …