Firemný DETSKÝ DEŇ

19. 4. 2017 Tipy

Každoročne organizujete firemnú akciu pre zamestnancov a svojich partnerov ako klasický večierok,
kde je dosť jedla, pitia a nejaký ten zábavný program? Niektorí z kolegov a partnerov sa zdrží do
ranných hodín a niektorí hneď po prípitku utekajú domov za deťmi. Čo tak raz vyjsť v ústrety druhej
zmienenej partii – teda kolegom a partnerom, ktorým už doma pobehujú ich ratolesti a urobiť
firemnú stretávku trochu inak? Skúste využiť príležitosti osláv všetkých detí, ktorý sa každým rokom
oslavuje 1. júna a naplánujte firemný Detský deň.

Ideálna príležitosť pre spoločné popoludnie

Niektorí zamestnanci a partneri majú rodinné povinnosti a tak nemajú veľa času na firemné radovánky po pracovnej dobe. Keď však nemôže Mohamed k hore, musí ísť hora k Mohamedovi. Usporiadajte pre nich party, na ktorú môžu vziať celú rodinku a stráviť príjemné popoludnie. Je to ideálna príležitosť, ako zabaviť ich ratolesti, zatiaľ čo s ich rodičmi môžete prebrať nejaké tie pracovné záležitosti. Atraktívny program vám zaistí, že s radosťou si urobia čas a prídu s celou svojou rodinou.

Čím si získate všetkych malých nezbedníkov?

Zábavný program je jedna vec, ale chce to mať všetko v poriadnom štýle. Začína pekné počasie, takže odporúčame vonkajšie priestory. K správnej party patrí raut a nejaké to pitie a pretože deti zvyčajne jedia najprv očami, nebojte sa urobiť firemnú hostinu hravo a farebne napríklad v desiatových boxoch s vašim logom či sloganom. Na žiadnom detskom dni samozrejme nesmú chýbať poriadné party rekvizity, ktoré sú buď veľmi vidieť, alebo počuť. Bublifuky, balóniky a plyšové hračky sú samozrejmosťou. Keď budú navyše obrandované, máte zabezpečené, že tí najmenší sa postarajú, aby vás bolo vidieť aj počuť v celom okolí.

Každý z nás je tak trochu prerastené dieťa

Ak sa bojíte, že si touto detskou party zatvoríte dvere u kolegov a partnerov, verte, že opak je pravdou. Trúfame si tvrdiť, že nakoniec si práve oni túto akciu najviac užijú a budú behať medzi deťmi s pomaľovanými tvárami. S deťmi a ich bezprostrednosťou sa totiž môže tešiť na veľmi vydarený žúr. Bezdetní kolegovia a bezdetné kolegyne navyše ocenia, že ich na konci dňa ešte stále môžu v pokoji vrátiť ich rodičom.

Alebo organizáciu nechajte v rukách iných

Priznajme si, že nie všetci chceme mať na starosti prípravy a plánovanie, ale samozrejme všetci radi pomôžeme dobrej veci. Ak teda nechcete organizovať Detský deň na vlastnú päsť, skúste pár obrandovaných bublifukov, party tanierikov, čiapok alebo napríklad loptičiek venovať svojim partnerom, ktorí sa do organizácie pustili, alebo všetko pošlite do nadácií, ktorí vašu štedrosť rozhodne ocenia.

V každom prípade je isté, že sa vám podarí vykúzliť nejeden úsmev u malých oslávencov. A to za to určite stojí!