Hokejové majstrovstvá sveta

4. 4. 2017 NezaradenéPredmety

Bez fanúšikov by sa nezaobišiel žiadny šport, nieto náš národom milovaný hokej. Majstrovstvá sveta sa nám pomaly blížia a z nás všetkých sa stávajú hrdí Slováci (hlavne keď vyhrávame). Akonáhle padne puk do bránky súpera, celá republika neváha a skanduje:,, Kto neskáče, nie je Slovák. Hop, hop, hop! “. Nevyhnutnosťou k tomu všetkému je samozrejme správna výbava, aby každý vedel, komu tu kryjete chrbát. A nie je nad to si vybudovať celú firemnú armádu fanúšikov z radov zamestnancov, partnerov alebo klientov.

AŽ BUDETE KRIČAŤ GÓÓÓL, BUDE VIDIEŤ, KOMU FANDÍTE?

Základná výbava všetkých srdciarov!

Nebojte sa ukázať priazeň svojmu tímu a šíriť túto náladu ďalej medzi kolegami, ktorým chcete urobiť vo firme radosť, alebo darčekom pre klientov k ich nákupu. Hokejový dres, šiltovka a šál sú povinnosťou každého pravého fanúšika. Tento outfit, navyše ešte vytunený firemným logom, dá najavo ostatným, že hokejové majstrovstvá patria k vašej firemnej kultúre.

Niečo pre väčší komfort

Klienti, partneri aj zamestnanci zaiste ocenia, že myslíte na ich pohodlie i zdravie, pretože fandenie občas nie je prechádzka ružovým sadom. Pri posedávaní vonku na záhradkách pri plátne s priamym prenosom hrozia,, mravce “v nohách alebo zima, o sedení na plastových stoličkách na tribúne asi nemá cenu písať. Vyriešte to cool podsedákom v národných farbách s motívom podľa vášho želania. Myslite aj na zimomravcov a kúpte si aj firemné termo deky.

Občerstvite sa v štýle

Ku správnemu zápasu patrí aj dobré jedlo i pitie. Ukážte, že ste fanúšikovia so všetkým a nechajte si vyrobiť firemné mini šály v slovenských farbách reprezentácie aj na svoje fľaše. Pridajte na ne firemný hokejový claim a dajte klientom najavo (napríklad pri objednávke nad 20 €), že myslíte na detaily.

Dajte o sebe vedieť!

Nie je nad to, podporiť atmosféru zápasu a byť pri tom vidieť aj počuť. Bam bam tyče, rapkáčom, fandiace prsty, tlieskace rukavice i rúrky zabezpečí, že hráčom i všetkým ostatným bude jasné, komu vaša firma drží palce. K tomu ešte pridajte LED šiltovky, svietiace náramky, kľúčenky, šnúrky a máte zaručené, že vás rozhodne nikto neprehliadne.

Zostaňte s naším tímom až do konca

Vezmite si príklad z Fantomasa a buďte lojálnymi fanúšikmi, ktorí sú s tímom, či už sa mu darí, alebo nie. Ukážte zamestnancom, klientom či partnerom, za kým stojíte. Fandite spoločne a štýlovo !!!