Je chuť počas pracovnej pauzičky na futbal?

1. 8. 2017 Predmety

Málokto sa dokáže v práci naplno koncentrovať dlhšie ako 50 minút. Každú ďalšiu hodinu sa potom naša koncentrácia znižuje. Preto je treba vyhodiť si trochu z kopýtka aj v práci a na chvíľu sa rozptýliť. Čo si tak zahrať dvaja na dvoch futbal?

Chill out zóna

Nie sme roboti, takže trocha rozptýlenia nie je v práci úľava od skutočnej práce, ale naopak pomáha pracantom chytiť ďalší elán a byť produktívnejší. Trocha flákania totiž prináša kreatívne nápady. Možnosti ako svojim zamestnancom dobiť baterky sú mraky. V Ysoft pomáhajú klasické rebriny na pretiahnutie chrbta. Vo FEI majú zase zamestnanci k dispozícii multifunkčné ihrisko, park s lagúnou a vonkajšie posedenie.

Na Slovensku vládne futbal

Slovenské lokálne firmy sú samozrejme trochu pozadu s hravejším pracovným prostredím. Ale postupne sa malými krôčikmi k našej firemnej kultúre zábava pridáva. Zatiaľ u nás prevažuje futbal a to najmä v IT firmách. Zahrá si ho s radosťou prakticky každý, môžete pri tom krásne vypnúť a nestojí to veľa námahy.

Futbal v každom voľnom kúte pre všetkých

Je jasné, že vo firme chcete urobiť radosť každému, ale rozpočty na firemné srandičky a rozptýlenie obvykle nebývajú vysoké, ak vaša firma nie je Google. Riešiť, že futbal majú bližšie ajťáci než markeťáci, sa nikomu nechce. Preto doprajte futbal všetkým. A nie, nebojte, nezruinuje vás to. Tento super futbal je totiž skoro za babku.

Fotbalková skladačka

Montovanie je hračka, všetko vám príde v krabici, z ktorej nakoniec všetko použijete a postavíte si stolný futbal z kartóna a pár drievok. Obavy, že dáte jednu hru a rozpadne sa, mať rozhodne nemusíte. U nás sa na tom konajú aj turnaje a panáčikov máme doteraz všetkých.

Doprajte ho všetkým

Pokiaľ na tento futbal dodáte vlastný brand, tak budete mať super truper reklamný predmet, ktorý vám bude každý závidieť. Keď s ním potešíte pár klientov či partnerov, verte, že vás ich zamestnanci budú milovať.