Nevyhnutná výbava do divočiny

4. 9. 2019 Aktuality

Šlape vám to vo firme? Prišiel čas, zistiť ako. Zabaľte si bágle, nasaďte pohorky. A pridajte nejaké tie rozdávačky, aby mali kolegovia dôvod k radosti. Na túto akciu v firemných farbách dlho nezabudnete.

New adventure

Také dobrodružstvo za hranicou všedných dní si žiada dobrý plán. Nie je potrebné jazdiť do exotiky – vzájomne sa poznať a zomknúť ako tým zvládnete i za mestom. Nemusí to byť zrovna pri zliezaní skál (pri ktorom hrozí, že sa menej šporovo nadaní kolegovia hodia na marodku). Zvoľte výstup do prírody a pri ceste z mestskej divočiny von nezabudnite na správnu výstroj.

Vidíme svet farebne

Až vyrazíte trampovať, objavovať blízke hrady alebo sa zúčastnite boja v hlbokom lese, pamätajte na poznávacie znamenie. Ako inak než vo firemných farbách a s logom k tomu – nech ste štýloví. Vďaka nim zameriate každého na sto honov (a v prípade teambuildingu si kolegov rovnou odlíšite – taká Petra z marketingu a Lucia z obchodu sa vám aspoň nepopletie za smrečkom).

8 tipov, ktoré by závidel i skúsený zálesák

Cool sklá (nielen) pre ružové videnie

Farebné obrúčky pre dámy, čierne pre pánov, alebo úplne inak. Výhodou plastových okuliarov je ľahkosť, veľké množstvo farebných kombinácií skiel i ich lemovanie a ľahká údržba. Odľahčí unavené oči a ochráni ich pred slunkom. Vadiť nebudú ani citlivejším kolegom s alergiou na kov. Keď sme pri tom, osýpky z nich nedostanú ani na finančnom – plusom ich  zaobstarania je cena viac než lákavá.

Tienidlá pre dobrú náladu

Zaujme vás viac šiltovka s vyztuženým tienidlom, dôkladne prešívaná s odvetrávajúcimi dierkami či so sieťkou na zadnej strane? Alebo radšje tá, ktorá má všetko? Ponuka šiltoviek takmer pozostáva z hraníc, tu svoju môžete mať v veľa prevedeniach na mieru a obrandovanú (nášivkou, výšivkou, nažehleným motívom či aj logom ). Nielenže ležérna pokrývka hlavy doladí celý outfit, svojho majiteľa ochráni pred nepríjemným úpalom i jemnou dažďovou sprškou. Vďaka originálnemu vzhľadu neztratíte kolegov z dohľadu ani v dave (napríklad na veľetrhu) a pomocou farebných variácií ľahko odlíšite firemné týmy v rámci športového zápolenia. Pre nostalgikov, ktorí šiltu nefandia, máme i variantu slamáku. Stačí na výber farieb pamäť hneď v začiatku.

Lepšie ako maslo na hlave

Plánujete výlet do hôr? Pre teambuildingové akcie v chladnom počasí pripravte účastníkom hrejivé thermo-čiapky. Chránia pred omrzlinami a zabraňujú úniku telesného tepla. Čím prirozene prispejú k nerušenej zábave. Čiapky z umelého vlákna zase velmi dobre odvádzajú vlhkosť pod prilbou – to pre prípad, že chystáte akciu s nutnosťou ich použitia. I tie dokážeme navrhnúť, spracovať a vyrobiť. Zároveň myslíme na tých, ktorí ochranu hlavy súrne neporebujú a čiapy nepreferujú. Taký slamák využije nielen výletník v ležérnom outfite.

Ležérna paráda za pár eur

Multifunkčné šatky dáte do vlasov ako čelenku, schováte v nich krk pred vetrom alebo ich vtkátee do účesu. Nie je div, že si ich obľúbili celebrity i obyčajní smrtelníci cielení na praktickosť. Zpracovanie opäť potěší i náročných zákazníkov – vzory a farby sú takmer bez hraníc. Od geometrických tvarov, cez leopardiu potlač až k tváryi Darth Vadera.

Prvá pomoc, keď chcete objať

Deky z fleecu zahrejú vonku i vo vnútri, sú príjemné na omak a čisto praktické. farby i nášivku vyberiete podľa svojho priania a ako bonus pridáme vychytaný popruhový úchyt, ktorý deku zmenší do rozmerov vhodných pre prenos alebo podoprenie hlavy. Čo se týka veľkosti, záleží len na tom, koho pod ňu chcete schovať.

Uteráky alebo čistota – pol zdravia 

Každý z nás chce občas pohladiť. Jemný dotyk príjemného materiálu vykúzli úsmev na tvári nejedného hundroša. Krásne mäkké tkané uteráky môžu zdobiť nielen firemné logá, ale i fotografie obľúbených hráčov členov pracovného týmu alebo domáceho maznáčika. O praktičnosti takého daru opäť nje je pochýb – froté strana uteráka vysuší každú kvapku a poslúží i ako osuška na pláž.

Prečo rozbíjať taniere, keď je tu frisbee?

Fandíte týmovým hrám? Fandíme s vami. Poďte si zahrať frisbee alebo zakopať s loptou. Ako inak než štýlovo: vo firemných farbách a vlastných vzoroch. Tak do toho!

Obsluha na cestách

Thermo hrnček do chladných rán, fľaša na bicykel pre cyklo-nadšencov a termoska na čaj (i nieč ostrejšieho) pre uťahaných výletníkov. Nápadom sa medze nekladú, vymyslieť si môžete ttakmer čokoľvek. Napríklad takú fľašu s karabinou. Tá se vás nepustí ani ve vyšších nadmorských polohách. S potítkom zase zotriete pot i slzy preliate v napínavom zápase. Netreba dodávat, že všetko precízne označené vlastným nápisom, motívom či firemným logom.

Prajeme šťastnú cestu.