Späť do školy

16. 8. 2017 Darčeky

Prázdniny sa nezadržateľne blíži ku koncu a všetkým školou povinným končí dvojmesačnej leháro. Návrat býva pre všetkých, ktorí nepatria ku klasickým šprtom, zvyčajne nutným zlom. Jediné pozitívum bývajú kamaráti a prestávky. Tak prečo im ten návrat do školských lavíc trochu nespríjemniť?

Vymazlené školské potreby ocení každý

Školské potreby sa môžu zdať ako bielená klasika, ale ak ste v škole už nejaký ten piatok, tak zvyčajne nemáte dokonale zrovnané pastelky podľa farieb, ostrúhané ceruzky podpísané zošity a učebnice ako zo žurnálu. Obvykle ste prvý deň radi, že nájdete jedno pero, ktoré píše. Radosť tak urobíte školákom prakticky všetkým. Čo tak teda urobiť pre svojich fanúšikov, ratolesti, klientov či zamestnancov alebo na event, ktorý na september chystáte pre deti i rodičov? Balíček prvej školskej pomoci. Ceruzky, perá, gumy, zošity, pravítka, kružidlá a ďalšie nevyhnutnosti, ktoré môžete obrandovať svojím logom, heslom alebo potlačiť tvárou vašej značky, uľahčí každému školákovi septembrový nákupný maratón. Popularitu tak máte u všetkých zaručenú!

Fresh desiatujú

Všetci školáci sa do školy tešia obvykle iba na dve veci: kamarátmi a desiatu. Kamaráti zvyčajne prídu prirodzene sami. Desiata sa už sama neurobí. Tým mladším ju stále robí maminka. Zvyšok si po večeroch maže chleba sám. Všetci však vedia, že dobrá desiatá spríjemní každý školský deň!

Viete však, ako je ťažké udržať chleba v obrúsku hodený na dne tašky medzi učebnicami a stále rovnakom tvare? Našťastie sa tu ponúka parádna výbava, s ktorou zachránite každému školákovi desiatu, a teda prakticky celý jeho deň. Tým zázrakom sú desiatové škatuľky a fľaše. Tvarov, materiálov, farieb možnosťou je ohromné ​​množstvo, takže vo vašej fantázii sa medze nekladú. Čo tak nejaký vtipný claim na spodok škatuľky, až desiata zmizne v žalúdku?

Za stylera v škole

Praktické veci samozrejme každý ocení, ale medzi spolužiakmi nemôžete byť out a musíte vytasiť tie najlepšie technické aj štýlové vychytávky. Kto nemá slúchadlá, fidget spinner a sťahovacie vak na chrbát, akoby nebol. A rozhodne neurobíte chybu, keď do vášho balíčku “Back to school” pridáte vaše firemné flashky, rozbočovače, nabíjačky, powerbanky, stojančeky na telefón, selfie tyče či repráčky. Holt moderná doba je moderná doba a bez vychytávok si u spolužiakov neškrtne.

Hovorí sa, že mladá generácia je naša budúcnosť, tak prečo im ten návrat do školy neurobiť príjemnejšie? Verte, že sa aj vďaka maličkosti stanete ich obľúbenou značkou!