Valentín

7. 2. 2017 Tipy

Valentín je na Slovensku pomerne nový sviatok, no na obľúbenosti mu to neuberá.
Kto by si nechcel užiť deň, ktorý je stvorený pre lásku vo všetkých podobách?
Než sa sami pustíte do výmýšľania, ako najlepšie stráviť večer s tým, koho máte najradšej, spomeňte si i na klientov a zákazníkov. Aj v nich môže valentínska pozornosť zapáliť plamienok priazne.

Sexi darčeky pre zamestnancov.

Máte pod sebou dobrý tým, ktorý si zaslúži potľapkať po ramenách? Rozbite pracovné dusno a preukážte im svoju priazeň s osobitnou ľahkosťou. Spodné prádlo s nápisom „Zamestnanec mesiaca“ dokonale rozbije vážnu atmosféru kancelárie. Pokiaľ si môžete dovoliť neštandardný dress code, budete svedkami divoko kreatívneho využitia – a záchvátov smiechu. Radosť je predsa ten najlepší darček, nie? Nakoniec kto vie, možno prádlo využijú i tak, ako je obvykle myslené.

Klienti ako v bavlnke

Čo ak Vaši klienti trávia Valentína ako spokojný single jedinci? Využite to, že láska k sebe samému nehrdzavie – dajte im darček, ktorým budú hýčkať sami seba. Mäkký froté župan alebo pohodlná mikina s nápisom: Som najlepší! ( A  „logo firmy“ s tým úplne súhlasí) vykúzli úsmev na tvári a pri srdiečku zahreje ešte dlho potom.

Srdiečko pre zákazníka

I drobnosť poteší, ak je darovaná z lásky. Prívesky v tvare srdiečka sú stará klasika, potešia i štýlové háčiky na kabelky, alebo interiérové vône. Nakoniec, ako vraví stará múdrosť, kvetom neurazíš. Skladacia nákupná taška v tvare červenej ruže, iba tak neodvkitne.