Veľkonočná koleda vo firemnom štýle

9. 3. 2017 Tipy

I keď snežienky sotva vykukli, jar už je pre dverami – a s ňou i Veľká Noc. Či už sa chystáte korbáč držať v ruke, alebo vás čaká „ šibanie“, či už vás tradície bavia, alebo nie, jedno je isté. Pokiaľ majú sviatky jari nakopnúť i váš biznis, je najvyšší čas na prípravu.

Nielen pre mužov

Aby nožičky behali, aby ručičky pracovali, huš, huš, huš…odhodlaný koledník s korbáčom ľahko prijme aj tu najlenivejšiu ženu k rýchlym únikovým manévrom. My vás rozhodne nenabádame k tomu, obehnúť s koledou všetky klientky s poriadne ich “vyšibať“. Naopak, tentokrát to zkúste poňať čisto dekoratívne.

Ručne pletený korbáč z prútia je krásny – a keď ho ozdobíte stuhami s firemným logom, je to kúzelná jarná dekorácia do výkladu, alebo do interiéru. A zatiaľčo prútie časom vyschne, stuhy s firemným logom vďaka sublimačnej potlače vydržia i ďalšiu sezónu.

Stuhy na korbáč s logom ( 1/0 celofarebná sublimácia)

Kraslice ako maľované

Vajíčko je symbol života a Veľká Noc bez vajíčok by bola proste polovičná. Výzdoba, darčeky pre koledníkov, dekorácie…ukážte nám niekoho, kto nie je profesionálna“ ľudová umelkyňa“ s má na stvorenie všetkej krásy čas? Zmršťovacie fólie na vajíčka sú tak obľúbeným riešením pre všetkých, ktorý nemajú veľa času, alebo dostatočne istú ruku. Vajíčko vložite do fóliového rukáva, ponoříte do teplej  vody… a je hotovo. Ke´d k tomu prirátame,že na fóliu si môžete nechať vytlačiť akýkoľvek obĺúbený motív , je jasné, že toto chýbať nemôže. Pretože vajíčka s firemným logom, no povedzte, kto to má?

​fólia s vlastnou grafikou ( 4/0)

Sladká odmena

Veľký koledníci ocenia skôr tekutú odmenu – ale tí malý sa pri pohľade na čokoládu proste neudržia. Čokoládové vajíčka sú naviac štýlové nielen pre deti, ale i pre klietnov všetkého druhu. Urobia radosť ako sladká bodka ku káve, ako privítanie v hotelovej izbe, alebo iba tak, ako drobný darček k nákupu. Dajte ich napríklad na recepciu pre radosť všetkým návštěvám – malé čokoládové vajíčka s logom vašej firmy sú proste vsadenie na istotu.

Čokoládové vajíčka s logom