Čo je udržateľnosť?

EKO. BIO, zelená politika, ... to sú slová, ktoré sú s témou spojené. Udržateľnosť pre nás ale nie je len niečo, čo pekne znie.

Čo práve robíme?

[wp-story id="8446"]

Naša misia

Správať sa udržateľne je pre nás téma, ktorú riešime už niekoľko rokov. Hlavnou témou je to, ako sa správať v súlade s tým, čo je okolo nás, ale aj mimo firmy. Jasné, je to veľmi všeobecné, tak si to poďme rozobrať.
V prípade udržateľného správania riešime 2 základné otázky - ako sa správame vo vnútri firmy a čo prezentujeme z firmy von?

Chceme byť konzistentní a preto sa snažíme zastávať niekoľko relatívne jednoduchých princípov:
1) Spolupráca iba s dodávateľmi, ktorí držia preverené certifikácie.
2) Aktívne neponúkať produkty alebo doplnky, ktoré sú svojou podstatou zbytočné (napr. snažíme sa klientov odrádzať od balenia tovaru do umelohmotných sáčkov)
3) Nedržíme zbytočne veľké skladové zásoby - on demand princíp
4) Snažíme sa pomáhať v okolí pôsobnosti našej firmy
5) Podporujeme spoluprácu s chránenými dielňami
6) Sme členmi Asociácie spoločenskej zodpovednosti (A-CSR)
...
Stále sa snažíme nachádzať nové cesty k tomu, aby sme prichádzali s riešeniami, ktoré nie sú iba symptomatické a pekne vyzerajú, ale aby boli skutočne účelné.

ZOBRAZIŤ "GOGREEN" KATALÓG

Spolupracujeme s chránenými dielňami

Už viac ako 10 rokov sa snažíme do výroby a kompletizácie zapájať práve aj chránené dielne. Jednak to pre nás je niečo, čo je srdcovou záležitosťou a takmer povinnosťou. Zároveň to má pre našich partnerov jednu aj finančnú výhodu a tou je náhradné plnenie. (více u nás na blogu)
Spolupracujeme predovšetkým so skvelými šijacími dielňami, kartonážkami, pletárňami, kompletovacími dielňami, ...

ZOBRAZIŤ "GOGREEN" KATALÓG

Články o udržitelnosti

 • Náhradné plnenie pre rok 2023

  7. 11. 2023

  Keď sa povie náhradné plnenie, mnohým manažérom sa zrýchli tep. Kvóty, byrokracia, ďalšia administratíva – to všetko môže byť nočnou morou. Príležitosť ukázať, že firma má srdce na správnom mieste a zároveň si osviežiť firemný šatník niečím, čo má šmrnc.

  #Aktuality#Tipy

  Přečíst článek

 • Kreativite sa medze nekladú

  5. 2. 2020

  Ježia sa vám chlpy na rukách vždy, keď dostanete ďalšie firemné pero? Chcete nosiť zaujímavejší dress code, ktorý bude ďaleko od fádnych jednofarebných tričiek? Bilancujete nad tým, či zorganizovať event a neviete, či sa vám to vyplatí? Ukážeme svetlo na konci tunela všetkým, ktorí si s tvorbou reklamných predmetov nevedia rady, ale...

  #Tipy

  Přečíst článek

Ukázka hotových produktů

Caparol dalmatin

ZOBRAZIT

Merch pro Zlatého tygra

ZOBRAZIT

Super Skanska ponožky

ZOBRAZIT

Potřebujete individuální poradenství?

KONTAKTUJTE NÁS